Викторија објасни зошто ја отстранила тетоважата со иницијалите на Дејвид Бекам

Викторија Бекам вели дека ја отстранила тетоважата со иницијалите на сопругот Дејвид Бекам „бидејќи не била нежна“.

Поранешната „Спајс грл“ (48) предизвика шпекулации за причината кога фановите забележаа дека мастилото исчезнало од зглобот, но таа негираше дека тоа е знак дека го напушта својот сопруг (47), поранешен фудбалер.

Викторија гостуваше во емисијата „Тудеј“ во четвртокот и рече: „Ги имав овие тетоважи од многу одамна и повеќе не изгледаа убаво.“

„Беа дебели и едноставно не беа убави. Тие едноставно не изгледаа толку убаво. Нивното вадење не значи ништо повеќе од тоа.“

„Медиумите почнаа да шпекулираат: дали го напуштам сопругот? Не. Само малку ми се гади од тетоважата. Толку е едноставно“.

Викторија, која ги има Бруклин (23), Ромео (20), Круз (17) и Харпер (11) со Дејвид, исто така се осврна на шпекулациите за несогласување меѓу неа и новата сопруга на Бруклин, Никол Пелц.

„Тоа беше прекрасна свадба. Како мајка, да го гледам мојот син толку среќен, значи многу“, рече таа.

ПОСЛЕДНИ

Тотенхем постави негативен рекорд во Премиер лигата

Тотенхем имаше одличен старт и беше на врвот на Премиерлигата, но потоа следуваше период на лоши резултати и постави негативен рекорд.Лондонската екипа во...

Неверојатно промашување на Кварацхелија🎥

Јувентус и Наполи играат возбудлив натпревар кој на полувремето заврши без голови, но со многу шанси.Најзрелата ја пропушти Квича Кварацхелија, кој имаше „пенал...

Белингам мора на операција!?

Џуд Белингам оваа сезона е убедливо најдобриот фудбалер на Реал Мадрид, но тренерот Карло Анчелоти ги загрижи фановите.Англичанецот има проблем со рамото и...

Адеми му честиташе на Џафери: Али Ахмети ја руши секоја политичка бариера за Албанците 

Координаторот на пратеничката група на ДУИ, Арбер Адеми преку објава на социјалните мрежи му честиташе на Талат Џафери за кого беше одлучено на последниот...