(ВИДЕО) Џенифер Лопез нервозно им се обрати на новинарите: „Никој не го сака тоа“

Џенифер Лопез и Бен Афлек неодамна се венчаа, а откако се дозна дека по 17 години од раскинувањето на веридбата тие се повторно вљубени, медиумите будно ги следат.

Сега на интернет кружи видео на кое се гледа како Џенифер дрско им одговара на новинарите кои на неа и на Бен им честитаа на венчавката.

Имено, двајцата влегувале во автомобилот кога новинарка им рекла: „Честитки, Џенифер и Бен“.

Актерката и пејачката потоа дрско ѝ вратила: „Никој не сака да го следите секој ден“. Никој“.

Афлек цело време молчел и го свртел лицето од камерата, а беше очигледно дека и тој не е расположен.

„Јас не сум тука секој ден, целосно те разбирам“, рекла новинарката, а Џенифер само ја треснала вратата од автомобилот и јасно ставила до знаење дека не сака да комуницира.

 

ПОСЛЕДНИ

Тотенхем постави негативен рекорд во Премиер лигата

Тотенхем имаше одличен старт и беше на врвот на Премиерлигата, но потоа следуваше период на лоши резултати и постави негативен рекорд.Лондонската екипа во...

Неверојатно промашување на Кварацхелија🎥

Јувентус и Наполи играат возбудлив натпревар кој на полувремето заврши без голови, но со многу шанси.Најзрелата ја пропушти Квича Кварацхелија, кој имаше „пенал...

Белингам мора на операција!?

Џуд Белингам оваа сезона е убедливо најдобриот фудбалер на Реал Мадрид, но тренерот Карло Анчелоти ги загрижи фановите.Англичанецот има проблем со рамото и...

Адеми му честиташе на Џафери: Али Ахмети ја руши секоја политичка бариера за Албанците 

Координаторот на пратеничката група на ДУИ, Арбер Адеми преку објава на социјалните мрежи му честиташе на Талат Џафери за кого беше одлучено на последниот...