📸 Вељко и Богдана го очекуваат третото дете, синот на Цеца го откри полот на бебето

Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана го очекуваат третото дете.

Вељко ја сподели радосната вест на Инстаграм.

„Доаѓа уште еден брат“, напиша кратко.

Инаку, Вељко и Богдана имаат два сина, Жељко и Крстан.

Заедно со објавата која го покажува резултатот од пренаталниот тест, каде што стои дека полот е машки, тој напиша:

„Слава на Бога! Ти благодарам, Господи, за се што ми даде како грешник. Слава на отецот и синот и Светиот Дух! Богдана, кралице на мојот живот“.

ПОСЛЕДНИ

Тотенхем постави негативен рекорд во Премиер лигата

Тотенхем имаше одличен старт и беше на врвот на Премиерлигата, но потоа следуваше период на лоши резултати и постави негативен рекорд.Лондонската екипа во...

Неверојатно промашување на Кварацхелија🎥

Јувентус и Наполи играат возбудлив натпревар кој на полувремето заврши без голови, но со многу шанси.Најзрелата ја пропушти Квича Кварацхелија, кој имаше „пенал...

Белингам мора на операција!?

Џуд Белингам оваа сезона е убедливо најдобриот фудбалер на Реал Мадрид, но тренерот Карло Анчелоти ги загрижи фановите.Англичанецот има проблем со рамото и...

Адеми му честиташе на Џафери: Али Ахмети ја руши секоја политичка бариера за Албанците 

Координаторот на пратеничката група на ДУИ, Арбер Адеми преку објава на социјалните мрежи му честиташе на Талат Џафери за кого беше одлучено на последниот...