Џони Деп непрепознатлив: Актерот го промени имиџот (ФОТО)

Џони Деп со месеци беше во центарот на вниманието на медиумите ширум светот поради судењето со неговата поранешна сопруга Амбер Херд која го обвини за семејно насилство.

По многубројните ужасни детали од нивниот приватен живот кои беа изнесени, актерката загуби на суд, а на бившиот ќе треба да му плати 10 милиони долари обесштетување и 5 милиони казнена отштета.

Сега Деп ги изненади сите со својот нов имиџ на настан во Њујорк.

Џони ги избричил мустаќите и брадата, а ја пуштил косата.

Актерот моментално е на турнеја со музичарот Џеф Бек, со кој повремено настапува.

ПОСЛЕДНИ

Лаутаро наскоро става потпис на нов договор

Лаутаро Мартинез игра фантастична сезона во дресот на Интер, па „нероаѕурите“ му спремија нов договор.Извршниот директор, Бепе Марота потврди дека клубот веќе започнал...

Де Лаурентис: Не може да се освои Скудето без измами

Наполи минатата сезона после повеќе од 30 години постигна историски успех и го освои Скудетото.Наполи и оваа сезона влезе како еден од главните...

Ема Стоун блесна во фустан кој остава малку на имагинацијата

126 На премиерата на црната комедија „Poor Things“, 35-годишната актерка Ема Стоун се појави во шик жолт фустан од Луј Витон. За овој луксузен француски бренд,...

12-годишно девојче прегазено на булевар „Србија“, надвор од животна опасност

Малолетно девојче е прегазено вечерва на булеварот Србија кај бензинската пумпа „Лукоил“. Според информациите станува збор за девојче на возраст од околу 12 години, а...