Старлетата и реалити ѕвезда Ким Кардашијан неодамна на социјалните мрежи покажа како ја уредила канцеларијата.

Имено, видеото кое Ким го сподели стана вирално на TikTok, а луѓето пишуваат дека никогаш не виделе понеудобен мебел.

Ријалити ѕвездата ја направи канцеларијата во скандинавски стил, а во еден момент за гостите беа видени столчиња во форма на триаголник.

„Грбот би ме болел страшно“, „Попрво би седнал на подот“, „Тоа се столчиња за гостите да не остануваат предолго“, „Ова е ужасно“, се само дел од коментарите на TikTok.