Карлеуша во Барби стајлинг

Пејачката Јелена Карлеуша со својот стајлинг редовно го привлекува вниманието на домашната и меѓународната јавност.

Популарната Карли сега беше фотографирана во необична розова комбинација која ја истакна нејзината фигура, но и бујните гради.

Луѓето многу коментираа и за чевлите на Јелена кои имаа голема платформа и дебела потпетица и ја прашуваа како воопшто оди во нив.

„Барби сака да бидам јас“, напишала Јелена покрај фотографиите.

ПОСЛЕДНИ

Тотенхем постави негативен рекорд во Премиер лигата

Тотенхем имаше одличен старт и беше на врвот на Премиерлигата, но потоа следуваше период на лоши резултати и постави негативен рекорд.Лондонската екипа во...

Неверојатно промашување на Кварацхелија🎥

Јувентус и Наполи играат возбудлив натпревар кој на полувремето заврши без голови, но со многу шанси.Најзрелата ја пропушти Квича Кварацхелија, кој имаше „пенал...

Белингам мора на операција!?

Џуд Белингам оваа сезона е убедливо најдобриот фудбалер на Реал Мадрид, но тренерот Карло Анчелоти ги загрижи фановите.Англичанецот има проблем со рамото и...

Адеми му честиташе на Џафери: Али Ахмети ја руши секоја политичка бариера за Албанците 

Координаторот на пратеничката група на ДУИ, Арбер Адеми преку објава на социјалните мрежи му честиташе на Талат Џафери за кого беше одлучено на последниот...