ФОТО: Ријана во тесен фустан со храбар шлиц пет месеци по породувањето

Пејачката Ријана (34) ги воодушеви фановите со својот изглед пет месеци по породувањето.

Пејачката за да го прослави 34-от роденден на своето момче ASAP Роки, облече тесен црн фустан со храбар шлиц, а не носеше градник, поради што тенкото фустанче ѝ задаваше проблеми па мораше со рацете да прикрива одредени делови од папараците.

Со смелиот фустан таа комбинираше потпетици од Jimmy Choo x Mugler и сребрено ланче.

На 13 мај Ријана роди син во целосна тајност во болница во Лос Анџелес. А не долго потоа, таа беше прогласена за најбогат музичар на светот и заврши на 21-то место на годишната листа на Форбс на најбогати луѓе во светот.

ПОСЛЕДНИ

Лаутаро наскоро става потпис на нов договор

Лаутаро Мартинез игра фантастична сезона во дресот на Интер, па „нероаѕурите“ му спремија нов договор.Извршниот директор, Бепе Марота потврди дека клубот веќе започнал...

Де Лаурентис: Не може да се освои Скудето без измами

Наполи минатата сезона после повеќе од 30 години постигна историски успех и го освои Скудетото.Наполи и оваа сезона влезе како еден од главните...

Ема Стоун блесна во фустан кој остава малку на имагинацијата

126 На премиерата на црната комедија „Poor Things“, 35-годишната актерка Ема Стоун се појави во шик жолт фустан од Луј Витон. За овој луксузен француски бренд,...

12-годишно девојче прегазено на булевар „Србија“, надвор од животна опасност

Малолетно девојче е прегазено вечерва на булеварот Србија кај бензинската пумпа „Лукоил“. Според информациите станува збор за девојче на возраст од околу 12 години, а...