Лесно освојте 500 евра! Treasure hunt влезе во последната жешка фаза ↓↓


Италијанскиот клуб Фиорентиа доживеа дебакл на стадионот „Рајко Митиќ“ во Белгради беше поразена од Црвена Звезда со високи 5:0.

Петте гола паднаа во периодот од 8-ма до 27-ма минута, а во 34-та минута „црвено-белите“ имаа шанса за уште еден гол.

Олаинка на двапати, Красо, Иваниќ и Букари беа стрелци на головите за Црвена Звезда која сезонава ќе игра во Лигата на шампиони.

Коментари