Бруклин Бекам објави топлес фотографија од сопругата (ФОТО)

Најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, Бруклин Бекам, неодамна се ожени со богатата наследничка Никола Пелц.

Нивната венчавка привлече големо внимание во јавноста, а од претходно се шпекулираше дека Никола и Викторија не се во добри односи, а дека самиот Бруклин се одалечил од семејството поради сопругата.

Сепак, и Викторија и Никола постојано нагласуваат дека нема вистина во овие приказни и тврдат дека сите одлично се сложуваат, иако нивните постапки навистина не го покажуваат тоа.

Бруклин Бекам сега ги изненади сите со објава на Инстаграм кога се фотографираше себеси и сопругата во огледало од бања.

Имено, Никола беше топлес, а градите ги покри со рацете. Многумина беа изненадени што Бруклин објави ваква фотографија од сопругата и му напишаа дека само вака сака да привлече внимание.

ПОСЛЕДНИ

Тотенхем постави негативен рекорд во Премиер лигата

Тотенхем имаше одличен старт и беше на врвот на Премиерлигата, но потоа следуваше период на лоши резултати и постави негативен рекорд.Лондонската екипа во...

Неверојатно промашување на Кварацхелија🎥

Јувентус и Наполи играат возбудлив натпревар кој на полувремето заврши без голови, но со многу шанси.Најзрелата ја пропушти Квича Кварацхелија, кој имаше „пенал...

Белингам мора на операција!?

Џуд Белингам оваа сезона е убедливо најдобриот фудбалер на Реал Мадрид, но тренерот Карло Анчелоти ги загрижи фановите.Англичанецот има проблем со рамото и...

Адеми му честиташе на Џафери: Али Ахмети ја руши секоја политичка бариера за Албанците 

Координаторот на пратеничката група на ДУИ, Арбер Адеми преку објава на социјалните мрежи му честиташе на Талат Џафери за кого беше одлучено на последниот...