Втора сезона на And Just Like That: На задоволство на обожавателите, се враќа омилениот лик

Според магазинот Deadline, ликот на Ејдан Шо е тој што конечно ќе се појави, поточно повторно ќе се појави во And Just Like That.

Актерот кој го игра ликот на Ејдан, Џон Корбет, е на пат да потпише договор да се појави во неколку епизоди, кои се во подготовка.

Кери и Ејдан ја имаа својата прва романса во втората сезона од култната серија, која заврши лошо кога столарот откри дека неговата девојка го изневерува со поранешниот. Сепак, парот се смири во третата сезона, па дури и се вери, пред повторно да раскине.

Потоа случајно се сретнаа во Абу Даби, во филмот Сексот и градот 2. Дури и страсно се бакнаа, иако и двајцата беа во брак.

Дали ќе бидеме сведоци на ново поглавје во нивната приказна во 2-та сезона на And Just Like That? Во секој случај, оваа објава треба да ги израдува обожавателите на Ејдан, кои го претпочитаа шармантниот и едноставен производител на мебел наместо Биг.

ПОСЛЕДНИ

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...

Топ 10 најголеми фудбалски дербија 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusА што се смета за дерби натпревар ? Локација! Многу дербиња се меѓу локалните ривали. Ова им олеснува...

Пресуда на Основен кривичен суд – Клиника Жан Митрев нема пропусти во работењето

1,1K Основниот кривичен суд потврди дека нема никакви пропусти во работењето на Клиничката болница Жан Митрев. Обвиненијата на МАЛМЕД во однос на наводите за прекршоци...