Во количка веќе 1 година, на Стефан и треба наша помош

Веќе една година стои во инвалидска количка. Стефан моли за помош и треба сите да и помогнеме да стане на нозе. Тоа ја бара и Стефан.

Апел за помош

Моето име е Стефан, имам 21 година и молам за помош од сите хумани луѓе кои би сакале да придонесаат за моето лекување во странство. Веќе една година во количка и со минимални терапии поради немање можност за финанцирање на истите. За повторно да застанам на нозе потребна ми е вашата хуманост.

Број за донации 070 143 103

Жиро сметка Шпаркасе Банк

250-0220002072-34

https://www.facebook.com/100007440455249/posts/pfbid0zhso3cXJKQ1jzJzQtDy22q4zRATAqsiU77s3Q8V2WgLL2Qcba87cN49v6vxubahwl/

ПОСЛЕДНИ

Ова се најплатените играчи во Премиер лигата, Де Брујне на врвот

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=gTf9xIolFwQФудбалерот на Манчестер сити, Кевин Де Брујне е најплатениот играч во Премиер лигата.Белгиецот со околу...

Проблем за Баерн: Повредата на Гнабри е сериозна

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=gTf9xIolFwQБаерн Минхен лесно ја заврши работата во Купот на гостувањето кај Пројзен Минстер,...

Саудиска Арабија посериозно ја развива својата нуклеарна програма

Саудиска Арабија ја објави својата посветеност на изградбата на нуклеарна програма, како и ветување дека ќе овозможи поголем надзор над инспекторите за атомска енергија,...

Приведен шверцер на мигранти од Струга, пронајдени 33 лица

Денеска, во 11.30 часот, полициски службеници од РЦ за ГР „Југ“ – ПС за ГП и ГН Богородица, во близина на бензинска пумпа на...