УЧИЛИШТЕ ЗА СПОНЗОРУШИ: Бизарна идеја на словенска старлета направи хаос на мрежите

Дениз Дејм, старлета од Словенија, ја шокираше јавноста со своето однесување во реалното шоу „Задруга“ каде промовираше блуд и разврат, а сега повторно успеа да ги изненади сите со својата бизарна идеја.

Во реалното шоу Дениз се тепаше, се соблекуваше и имаше лежерни интимни врски, а постојано кажуваше дека е спонзоруша.

Бидејќи парите од наводните спонзори не и се доволни, таа на социјалните мрежи објави дека отвора училиште за спонзоруши.

– Наскоро ќе отворам онлајн училиште за спонзоруши! – им упати кратка порака на обожавателите на ТикТок и Инстаграм и предизвика бурни реакции.

„Го допревме дното“, „Па какви спонзоруши сте вие ​​ако треба да работите“, „Содома и Гомора“, беа само дел од коментарите.

ПОСЛЕДНИ

Наполи и Де Лаурентис под истрага за сомнителни трансфери!

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=gTf9xIolFwQНаполи и сопственикот Аурелио де Лаурентис се обвинети поради финансиски малверзации, односно лажирање...

Руските пропагандисти со лажно видео ги „закопуваат“ паднатите украински војници во биоразградливи мешунки

Руските пропагандисти измислија ТВ сторија наводно направена од каналот 1+1. Масовните медиуми во Кремљ, сметките на Фејсбук на кинески јазик, каналите на Z-Telegram, проруските сметки на Тик-Ток и некои сајтови на англиски...

Руските дезинформации за уништен „Леопард“ со германски екипаж во македонските медиуми виа Б-92

Во очај да покаже какви – такви резултати на бојното поле, соочено со постојани загуби на територии, жива сила и воена опрема, како и...

Елмас добива нов тренер во Наполи?

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=gTf9xIolFwQTимот на Наполи игра прилично слабо од почетокот на сезоната, а претседателот Аурелио...