Шерон Стоун уште еднаш покажа како треба да изгледа дама во зрелите години (ФОТО)

На церемонија одржана во Лос Анџелес се појави актерката Шерон Стоун и направи вистински хаос.

Само што зачекори на црвениот тепих, сите останати дами „паднаа во втор план“. Шерон уште еднаш докажа дека е кралица на стилот и дека и на 64 години може да им парира на двојно помлади девојки.

Таа се појави во струкиран розов костум во бебешко розева боја, додека сè комплетираше со чанта и патики од модната куќа „Долче и Габана“.

Структурните женски костуми и оваа година се во тренд, а оваа нијанса е полн погодок и особено добро им стои на русокосите.

ПОСЛЕДНИ

Официјално: Малдини го напушти Милан

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusТоа што се најавуваше сега доби официјална потврда, Паоло Малдини и Милан се разделија.Италијанскиот клуб со официјално соопштение...

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...

Топ 10 најголеми фудбалски дербија 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusА што се смета за дерби натпревар ? Локација! Многу дербиња се меѓу локалните ривали. Ова им олеснува...