Сара Џесика Паркер ги покажа ќерките, кои папараците не смееја да ги фотографираат (ФОТО)

По повод премиерата на новиот филм, популарната актерка Сара Џесика Паркер во јавноста се појави со ќерките и сопругот.

Сара Џесика Паркер и нејзините колешки Бет Мидлер и Кети Наџими ги оживеаја познатите сестри Сандерсон од култниот филм „Hocus Pocus“ кој го снимија во 1993 година, а сега публиката ќе има можност да ги види речиси 30 години подоцна.

На премиерата, која беше организирана по овој повод, актерката ги воодушеви сите кога се појави рака под рака со својот сопруг, актерот Метју Бродерик, како и со ќерките Марион и Табита.

Сара и Метју ретко ги покажуваат своите деца во јавност, а на почетокот тоа беше една од причините зошто живеат во Њујорк, а не во Лос Анџелес, како повеќето актери. Долго време на папараците строго им беше забрането да ги фотографираат ќерките, бидејќи на тој начин сакаа на своите деца да им обезбедат детство кое нема да го трпи товарот на нивната популарност.

Девојчињата сега имаат 13 години, а познато е дека актерската двојка ги добила со помош на сурогат мајка. Покрај нив тие го имаат и синот Џејмс кој има 19 години.

ПОСЛЕДНИ

Меси испратен со свирежи, тој имаше одговор за фановите🎥

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=QLKC01XSZ7IЛионел Меси синоќа го одигра својот последен натпревар...

Османи објави план од 9 чекори за нормализација на ситуацијата во Косово

Претседавачот со ОБСЕ, министерот Бујар Османи, објави план во девет чекори за деескалација и нормализација на тензиите на северот на Косово. Планот, како што се...

Во експлозија кај Днепар 20 повредени, меѓу кои пет деца

Руска ракета погоди двокатна станбена зграда во близина на Днепар, при што се повредени најмалку 20 лица, меѓу кои пет деца, соопшти синоќа шефот...

Попладне пороен дожд и грмежи

Времето денеска претпладне ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Oд пoпладневните часови на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и...