Ребел Вилсон објави фотографија на која се бакнува со нејзината девојка

Познатата актерка Ребел Вилсон најпрво го привлече вниманието затоа што ослабе 50 килограми и стана целосно непрепознатлива. Многумина ѝ честитаа на упорноста, а потоа уште еднаш го изненади светот признавајќи дека сака жени.

Иако беше вљубена во Џејкоб Буш, сега на нејзиниот Инстаграм профил можете да видите фотографии со Рамона Агрум, нејзината нова девојка.

Досега ниту една нејзина врска со ниту една жена не ѝ беше позната на јавноста, а колку е вљубена во Рамона говори и тоа што неодамна објави фотографија на која се бакнуваат.

 

ПОСЛЕДНИ

Официјално: Малдини го напушти Милан

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusТоа што се најавуваше сега доби официјална потврда, Паоло Малдини и Милан се разделија.Италијанскиот клуб со официјално соопштение...

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...

Топ 10 најголеми фудбалски дербија 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusА што се смета за дерби натпревар ? Локација! Многу дербиња се меѓу локалните ривали. Ова им олеснува...