ПРВА ФОТОГРАФИЈА од Бен Афлек по венчавката: Актерот зачуди многумина со својот изглед

Сликите кои се појавија од Бен Афлек ги загрижија неговите обожаватели. На овие фотографии актерот изгледа исцрпено и не многу среќно по венчавката со Џенифер Лопез.

Холивудскиот актер Бен Афлек беше „уловен“ на пат кон аеродромот во Џорџија, каде што се качи во авион за да замине за Лос Анџелес по неговата раскошна венчавка со Џенифер Лопез, а неговите најнови папарацо фотографии ги зачудија сите.

50-годишниот актер изгледаше како едвај да ги држи очите отворени и како да му е многу потребна сон по прославата. Џенифер наводно била со него, иако папараците не успеале да ја фотографираат.

Двојката уште еднаш се венчаше на спектакуларна церемонија, која се одржа на имотот на Бен во Рикеборо, каде што беа домаќини на семејството и најблиските пријатели, вклучително и голем број холивудски ѕвезди.

ПОСЛЕДНИ

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...

Топ 10 најголеми фудбалски дербија 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusА што се смета за дерби натпревар ? Локација! Многу дербиња се меѓу локалните ривали. Ова им олеснува...

Пресуда на Основен кривичен суд – Клиника Жан Митрев нема пропусти во работењето

1,1K Основниот кривичен суд потврди дека нема никакви пропусти во работењето на Клиничката болница Жан Митрев. Обвиненијата на МАЛМЕД во однос на наводите за прекршоци...