Принцот Хари целосно гол: Стриптизета ги продава неговите панталони на аукција (ФОТО)

Поранешна стриптизета од Лас Вегас реши да заработи од споменот на бурната ноќ со принцот Хари.

Кери Рајчерт со задоволство се сеќава на средбата со војводата од Сасекс во август 2012 година.

Во „градот на гревот“ поранешната стриптизета го бакнала Хари, кој тогаш имал 27 години, како што изјавила за „Мирор“.

Членот на британското кралско семејство, како што опиша Кери, бил „прилично отворен“ кога се бакнувале.

„Тоа беше само пијано мешање наоколу. Немаше ништо романтично, само забава“, рече Рајчерт.

Таа изјави дека Хари бил вистински џентлмен, но многу исцрпен од алкохолот што го конзумирале таа вечер.

„Алкохолот влијаеше на него. Бев таму 15 до 20 минути“, рече таа.

Војводата од Сасекс потоа се најде на насловните страници низ светот, бидејќи папараците го фотографираа целосно гол додека се дружи со жена во бикини.

Поранешната стриптизета Рајчерт, која сега се вика Кери Ројал, рече дека принцот Хари ѝ ги дал панталоните што ги носел вечерта кога се забавувале пијани.

Кери решила да го стави на аукција овој сувенири заедно со фустанот и костимот за капење што го носела тогаш, со надеж дека ќе заработи околу еден милион евра, бидејќи верува дека ќе се појават колекционери кои не би пропуштиле таков детал од принцот.

„Хари стана многу досаден, што е вистинска штета. Кога беше на забавата во Вегас, сите го сакаа него и неговото чувство за забава. Барем овие панталони се потсетник за тоа каков беше тој кога беше принц на забавата“, навела Кери за британските медиуми и додала:

„Штета што тој е депресивен и сериозен овие денови. Дури и како оженет татко на две деца, тој сепак треба да ја пушта косата одвреме-навреме, или барем што остана од неа“.

Принцот Хари во интервју за „Armchair Expert“ откри дека лудата забава се случила неколку недели пред да замине во Авганистан. По оваа ноќ, Хари ја понесе титулата „развратен принц“ и „крал на забавата“.

Војводата од Сасекс сега е во брак со актерката Меган Маркл, а парот има две деца. Со остатокот од кралското семејство, принцот и неговата сопруга имаат многу сложени односи, поради што решиле да започнат живот дури и на друг континент.

ПОСЛЕДНИ

Тотенхем постави негативен рекорд во Премиер лигата

Тотенхем имаше одличен старт и беше на врвот на Премиерлигата, но потоа следуваше период на лоши резултати и постави негативен рекорд.Лондонската екипа во...

Неверојатно промашување на Кварацхелија🎥

Јувентус и Наполи играат возбудлив натпревар кој на полувремето заврши без голови, но со многу шанси.Најзрелата ја пропушти Квича Кварацхелија, кој имаше „пенал...

Белингам мора на операција!?

Џуд Белингам оваа сезона е убедливо најдобриот фудбалер на Реал Мадрид, но тренерот Карло Анчелоти ги загрижи фановите.Англичанецот има проблем со рамото и...

Адеми му честиташе на Џафери: Али Ахмети ја руши секоја политичка бариера за Албанците 

Координаторот на пратеничката група на ДУИ, Арбер Адеми преку објава на социјалните мрежи му честиташе на Талат Џафери за кого беше одлучено на последниот...