Перо Антиќ и Катарина Ивановска ја објавија првата заедничка фотографија

Нашиот најдобар кошаркар и претседател на КФМ, Перо Антиќ и манекенката Катарина Ивановска, веќе некое време се во емотивна врска, но не беа отворени на таа тема, па постојано имаа доза на резерва во одговорите.

Ретко може да видиме нивни заеднички фотографии на социјалните мрежи, но овој пат Перо на Инстаграм објави фотографија на која се стиснати еден до друг. 

Инаку, парот пред некое време беше во Бодрум каде Катарина сподели неколку фотографии од плажа, а посебно внимание привлече онаа на која таа лежи на грбот на Перо Антиќ.

ПОСЛЕДНИ

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...

Топ 10 најголеми фудбалски дербија 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusА што се смета за дерби натпревар ? Локација! Многу дербиња се меѓу локалните ривали. Ова им олеснува...

Пресуда на Основен кривичен суд – Клиника Жан Митрев нема пропусти во работењето

1,1K Основниот кривичен суд потврди дека нема никакви пропусти во работењето на Клиничката болница Жан Митрев. Обвиненијата на МАЛМЕД во однос на наводите за прекршоци...