Оливија Вајлд и Хари Стајлс првпат заедно на црвен тепих за премиерата на „Не грижи се, драга“

Хари Стајлс и Оливија Вајлд официјално пристигнаа во Италија за премиерата на „Не грижи се, драга“ во рамки на венецискиот на филмски фестивал, придружувани од два протагонисти во филмот, Џема Чен и Крис Пајн.

Хари се појави на прес-настаните во понеделникот во облека што остава впечаток на весел морнар.

А пристигнувањето на Оливија ден потоа, според медиумите, се чинеше крајно напумпано имајќи ја предвид целата драма околу новиот филм што таа го режира.

Таа претходно коментираше за својот филм, откривајќи дека била принуден да пресече неколку сцени со секс од трејлерот. „Сè уште живееме во пуританско општество“, рече таа во едно интервју.

ПОСЛЕДНИ

Официјално: Малдини го напушти Милан

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusТоа што се најавуваше сега доби официјална потврда, Паоло Малдини и Милан се разделија.Италијанскиот клуб со официјално соопштение...

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...

Топ 10 најголеми фудбалски дербија 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusА што се смета за дерби натпревар ? Локација! Многу дербиња се меѓу локалните ривали. Ова им олеснува...