Оливија Кулпо приреди виртуелна модна ревија за своите фанови

Поранешната мис универзум, денес модел и актерка, Оливија Кулпо, продолжува да фасцинира со својот изглед.

Таа, дефинитивно, е една од најубавите жени на светот, која често објавува фотографии на социјалните мрежи, особено на „Инстаграм“.

На фотографиите секогаш изгледа совршено, а во саботата ги израдува своите фанови со нова објава.

Во неа Кулпо објави неколку селфи во огледало пред настан во Лос Анџелес.

На првата фотографија 30-годишната актерка на себе има големо палто. На изгледот му додаде римјанки, црна чанта и очила за сонце.

А на другите атрактивната Оливија има разни комбинации.

 

ПОСЛЕДНИ

Официјално: Малдини го напушти Милан

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusТоа што се најавуваше сега доби официјална потврда, Паоло Малдини и Милан се разделија.Италијанскиот клуб со официјално соопштение...

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...

Топ 10 најголеми фудбалски дербија 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusА што се смета за дерби натпревар ? Локација! Многу дербиња се меѓу локалните ривали. Ова им олеснува...