Нов изглед на Деп: Актерот без брада и мустаќи (ФОТО)

Актерот Џони Деп (59) ги „полуде“ обожавателите на концерт кога заедно со својот колега Џеф Бек излегоа на сцената на Хелсинки блуз фестивалот во Финска. Деп изненади многумина со неговиот изглед. Имено, актерот ги избричил брадата и мустаќите.

Типично забрадениот актер, кој неодамна ја доби тужбата за клевета против неговата поранешна сопруга Амбер Херд (36), беше без брада и мустаќи за време на неговото прво појавување во јавноста.

Деп за време на настапот носеше бела кошула со засукани ракави.

Актерот моментално е на турнеја и настапува со легендарниот музичар Џеф Бек.

 

ПОСЛЕДНИ

Кога Гвардиола бил понуден на Црвена Звезда…

Не како тренер, туку како фудбалер…Гвардиола беше нуден на Црвена Звезда…На почетокот на сезоната 2005/06, кога црвено-белите започнаа целосна реконструкција со нов претседател...

15-годишно девојче силувано во Делчево

На 07.12.2023 полициски службеници од Полициската станица Делчево го лишиле од слобода Г.В.(38) од Делчево. Тој се сомничи дека силувал малолетничка.Во координација со Јавен...

Полицијата го расчисти случајот во Карбинци, нема елементи на кривично дело

СВР Штип во содејство со Одделот за криминалистичка полиција – Сектор за општ и насилен криминал при Бирото за јавна безбедност и СВР Скопје...

Маричиќ: Уставните измени се единствен услов за продолжување на нашиот пат кон ЕУ

Со успешното завршување на скрининг процесот, до крајот на месецов до ЕУ ќе треба да ги доставиме клучните документи за отворање на преговорите по...