Навивач на Милан до Леао: Ако си заминеш ќе си ја исечам ногата

Подолго време Милан преговара со Рафаел Леао за продолжување на соработката, „росонерите“ му понудија три пати поголема плата, но Леао сака повеќе.

Понудените 4.5 милиони евра за Леао не се доволни. Неколку големи клубови покажаа интерес да го доведат во своите редови. Информации од Италија говорат дека Милан е спремен да оди до максимални шест милиони евра за да ја продолжи соработката.

Додека траат преговорите еден навивач преку социјалните мрежи испрати порака до напаѓачот. Набрзо доби и одговор од Леао кој со неколку емоџи го замоли да не прави такви работи.

Коментари

ПОСЛЕДНИ

Навивачите се жалат: Покривот на „Олд Трафорд“ пропушта вода 🎥

Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=VWHUjtOK-xMМанчестер Јунајтед има проблем со резултатите на теренот, но тие не се единствените...

Дојде како голем талент, а Анчелоти сезонава нема да смета на него?!

Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=VWHUjtOK-xMТурскиот суперталент Арда Ѓулер нема да остане во Реал Мадрид оваа сезона, затоа...

Ковачевски: Младите образовани луѓе ѝ се потребни на државата

Премиерот Ковачевски присуствуваше на првиот академски час и доделувањето индекси на новите студенти на Медицинскиот факултет при Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје,...

Адеми: Опозицијата ги штити интересите на казината, веќе две години го блокира Законот за игри на среќа

Координаторот на Демократската унија за интеграцијаа,  Арбер Адеми на денеска на прес-конференција изјави дека албанската опозиција се претворила во мегафон на македонската опозиција ВМРО-ДПМНЕ. Според...