Мишел Фајфер воодушевува со својот изглед и во седмата деценија (ФОТО)

Легендарната актерка Мишел Фајфер на 65 години ги воодушеви сите обожаватели, кога папараците неодамна ја уловија во опуштено издание без тронка шминка.

Мишел Фајфер ретко се појавува во јавноста, а неодамна сите ги остави без здив кога на црвениот тепих се појави во тесен црн фустан кој ги истакна нејзините заносни облини во седмата деценија од животот.

Почнала да се занимава со глума кога имала дваесетина години, а иако пред речиси 30 години била на врвот на кариерата, оваа холивудска убавица изгледа не се променила многу од нејзините помлади денови.

Публиката ја освои со улогата на Жената мачка во филмот „Бетмен се враќа“ од 1992 година, а зад себе има три номинации за Оскар и е запаметена по класиката „Опасни мисли“.

Мишел не подлегна на шармот на пластичните операции како повеќето нејзини колешки, што ја воодушевува публиката! Актерката ретко дава интервјуа и гостува во емисии, а прави исклучок кога тоа го бара продуцентот.

ПОСЛЕДНИ

Официјално: Малдини го напушти Милан

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusТоа што се најавуваше сега доби официјална потврда, Паоло Малдини и Милан се разделија.Италијанскиот клуб со официјално соопштение...

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...

Топ 10 најголеми фудбалски дербија 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusА што се смета за дерби натпревар ? Локација! Многу дербиња се меѓу локалните ривали. Ова им олеснува...