Mилер се посрамоти: Не погоди на празен гол 🎥

Tимот на Баерн го победи Ајнтрахт Франкфурт со 6:1 во првиот натпревар од провото кол ово Бундеслигата.

Lazar Keskinov

Меѓутоа на овој натпревар видовме и едно големо промашување на Томас Милер. Доби прилика Милер да има скоро празен гол пред себе, но место да ја смести топката во мрежата со лоша завршница не успеа да погоди.

Lazar Keskinov

Шансата на Милер можете да ја видите – ТУКА.

Коментари
ПОСЛЕДНИ

Ова се најплатените играчи во Премиер лигата, Де Брујне на врвот

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=gTf9xIolFwQФудбалерот на Манчестер сити, Кевин Де Брујне е најплатениот играч во Премиер лигата.Белгиецот со околу...

Проблем за Баерн: Повредата на Гнабри е сериозна

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=gTf9xIolFwQБаерн Минхен лесно ја заврши работата во Купот на гостувањето кај Пројзен Минстер,...

Саудиска Арабија посериозно ја развива својата нуклеарна програма

Саудиска Арабија ја објави својата посветеност на изградбата на нуклеарна програма, како и ветување дека ќе овозможи поголем надзор над инспекторите за атомска енергија,...

Приведен шверцер на мигранти од Струга, пронајдени 33 лица

Денеска, во 11.30 часот, полициски службеници од РЦ за ГР „Југ“ – ПС за ГП и ГН Богородица, во близина на бензинска пумпа на...