Мерилин Менсон непрепознатлив: Две години се криеше поради обвинувања за силување (ФОТО)

Музичарот Мерилин Менсон долго време не се појавуваше во јавноста, откако беше обвинет за силување.

По две години, тој за првпат беше фотографиран во јавноста, а неговиот изглед беше значително променет во однос на изданијата на кои беше навикната неговата публика.

Тој беше препознаен од папараците додека излегуваше од ресторан во Лос Анџелес во придружба на неговата сопруга Линдзи.

Популарниот музичар во јавноста се појавуваше во својот специфичен стил кој се одликуваше со силна шминка, ексцентрични фризури и бројни необични комбинации на облека.

Сега Мерилин многумина не би го препознале со оглед на тоа дека не носи шминка и видно се здебелил.

Пред две години, кога се ожени со својата партнерка Линдзи по осум години врска, Менсон престана да пие алкохол и оттогаш се здебели.

Тој не се појави во јавноста изминатава година поради низа обвинувања за сексуална злоупотреба со кои се соочи во текот на минатата година.

ПОСЛЕДНИ

Официјално: Малдини го напушти Милан

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusТоа што се најавуваше сега доби официјална потврда, Паоло Малдини и Милан се разделија.Италијанскиот клуб со официјално соопштение...

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...

Топ 10 најголеми фудбалски дербија 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusА што се смета за дерби натпревар ? Локација! Многу дербиња се меѓу локалните ривали. Ова им олеснува...