Лејди Гага се обиде незабележано да влезе на нејзиниот концерт (ФОТО)

Маскираната Лејди Гага сакала незабележано да пристигне на нејзиниот концерт, но папараците и го расипале планот.

Имено, Лејди Гага отишла на својот концерт во Њујорк, каде не сакала да го привлече вниманието на минувачите.

Очигледно сакајќи да се скрие од љубопитните погледи на фотографите и обожавателите, русокосата носеше долг црн капут, црна капа и очила за сонце.

И покрај темниот стајлинг, кој поради палтото ги потсети фановите на актерите од The ​​Matrix, таа не побегна од камерите на фотографите.

Како изгледаше Гага во обидот за камуфлажа, погледнете подолу:

ПОСЛЕДНИ

Официјално: Малдини го напушти Милан

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusТоа што се најавуваше сега доби официјална потврда, Паоло Малдини и Милан се разделија.Италијанскиот клуб со официјално соопштение...

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...

Топ 10 најголеми фудбалски дербија 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusА што се смета за дерби натпревар ? Локација! Многу дербиња се меѓу локалните ривали. Ова им олеснува...