Клои Кардашијан со новите фотографии потврди дека изгледа подобро од кога било (ФОТО)

Клои Кардашијан беше забележана како ужива на плажа само еден ден откако беше објавена веста дека го чека своето второ дете со поранешното момче Тристан Томпсон.

Имено, парот решил да добие дете преку сурогат мајка која останала бремена еден месец пред да биде откриено дека Тристан има уште едно дете кое тој не го признава.

Денеска дознаваме дека Клои очекува нејзината сурогат мајка да роди момче, а со тоа нејзиното мало семејство ќе биде комплетно, со оглед на тоа што со Тристан веќе ја има ќерката Тру (4).

Многумина ја критикуваа дека му ја простува прељубата на Тристан и секој пат го дочекува со раширени раце, но таа очигледно има своја цел. Се шпекулираше дека сака да ги има сите деца со ист маж, а тоа еднаш го кажа и самата во реалното шоу на Кардашијан.

За да го надмине пеколот на прељубата, Клои започнала програма за слабеење која вклучувала диета и вежбање. За кратко време го доведе своето тело до совршенство, а потоа со оперативни методи го промени и ликот. Иако многумина велат дека оперирала се што може да се оперира, Клои признава само дека го оперирала носот.

ПОСЛЕДНИ

Дојде како голем талент, а Анчелоти сезонава нема да смета на него?!

Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=VWHUjtOK-xMТурскиот суперталент Арда Ѓулер нема да остане во Реал Мадрид оваа сезона, затоа...

Ковачевски: Младите образовани луѓе ѝ се потребни на државата

Премиерот Ковачевски присуствуваше на првиот академски час и доделувањето индекси на новите студенти на Медицинскиот факултет при Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје,...

Адеми: Опозицијата ги штити интересите на казината, веќе две години го блокира Законот за игри на среќа

Координаторот на Демократската унија за интеграцијаа,  Арбер Адеми на денеска на прес-конференција изјави дека албанската опозиција се претворила во мегафон на македонската опозиција ВМРО-ДПМНЕ. Според...

Адеми: Албанската опозиција предводена од ВМРО го блокираше Законот за игри на среќа

Координаторот на пратеничката група на ДУИ, Арбер Адеми преку прес-конференција ги отфрли сите тврдења на албанската опозиција за Законот за игри на среќа. Адеми рече...