Ким Кардашијан ја покажа канцеларијата, следбениците реагираа: „Попрво би седел на подот“

Старлетата и реалити ѕвезда Ким Кардашијан неодамна на социјалните мрежи покажа како ја уредила канцеларијата.

Имено, видеото кое Ким го сподели стана вирално на TikTok, а луѓето пишуваат дека никогаш не виделе понеудобен мебел.

Ријалити ѕвездата ја направи канцеларијата во скандинавски стил, а во еден момент за гостите беа видени столчиња во форма на триаголник.

„Грбот би ме болел страшно“, „Попрво би седнал на подот“, „Тоа се столчиња за гостите да не остануваат предолго“, „Ова е ужасно“, се само дел од коментарите на TikTok.

ПОСЛЕДНИ

Османи и Агелер со заедничко видеообраќање за годишнината од стратешкиот дијалог: Претстојат тешки одлуки, но САД се вашиот најголем пријател, порача амбасадорката

Како стратешки партнери ни претстојат бројни активности со цел адресирање на предизвиците на земјава како што е натамошното зајакнување на нашиот автентичен модел на...

Чави откри кога Меси ќе донесе одлука каде да продолжи

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=QLKC01XSZ7ITренерот на Пари Сен Жермен, Кристоф Галтие на...

Ништо од Баерн: Роналдо откри каде ќе игра следната сезона

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=QLKC01XSZ7IИако се поврзуваше со враќање во Европа, поточно...

Шпанците тврдат: Барселона наскоро ќе биде исфрлена од европските натпреварувања!

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=QLKC01XSZ7IКако што објавија шпански и неколку англиски медиуми,...