Имаат и друга страна: ВИДЕО покажа како Кејт и принцот Вилијам се забавувале пред бракот

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам денес живеат мирен живот, со нивните три деца. Сепак, видеото кое стана вирално покажа дека парот пред да основа семејство знаел одлично да се забавува.

На видеото на TikTok, кое денес има над четири милиони прегледи, се гледа како кралската двојка ужива со пријателите, а во некои сегменти изгледаат како да испиле и повеќе од доволно.

@danideeeee1

party hard 😅 like normal young people 😊 #katemiddleton #princewilliam #duchessofcambridge #dukeofcambridge #royalfamily #fyp #royal #party

♬ Hard Times – Paramore

 

Двојката беше пофалена во коментарите за нивната врска, а Кејт доби бројни комплименти за нејзиниот изглед.

Двојката се запозна и се забавуваше пред 20 години, додека биле студенти. Иако накратко раскинаа во 2007 година, набрзо повторно беа заедно.

Во 2010 година Вилијам ја запроси Кејт, а следната година ја направија венчавката на векот.

 

 

ПОСЛЕДНИ

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...

Топ 10 најголеми фудбалски дербија 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusА што се смета за дерби натпревар ? Локација! Многу дербиња се меѓу локалните ривали. Ова им олеснува...

Пресуда на Основен кривичен суд – Клиника Жан Митрев нема пропусти во работењето

1,1K Основниот кривичен суд потврди дека нема никакви пропусти во работењето на Клиничката болница Жан Митрев. Обвиненијата на МАЛМЕД во однос на наводите за прекршоци...