(ФОТО) Селма Хајек во црвено бикини го прослави роденденот

Холивудската актерка Селма Хајек важи за една од најубавите и најсексапилните жени на светот, а позната е и по тоа што не ги сака естетските корекции, туку се залага за природен изглед.

Холивудската актерка Селма Хајек важи за една од најубавите и најсексапилните жени на светот, а позната е и по тоа што не ги сака естетските корекции, туку се залага за природен изглед.

Сексапилната Селма на 2 септември го прослави 56-тиот роденден, и тоа во црвено бикини на јахта.

„Среќен ми 56-ти роденден!!!“, напиша Хајек.

Точка

Хајек претходно во интервју изјавила дека нејзината тајна за одржување на секси фигура не е вежбањето, туку јогата, во која ги тонизира своите мускули без да ги стега.

ПОСЛЕДНИ

Официјално: Малдини го напушти Милан

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusТоа што се најавуваше сега доби официјална потврда, Паоло Малдини и Милан се разделија.Италијанскиот клуб со официјално соопштение...

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...

Топ 10 најголеми фудбалски дербија 🎥

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusА што се смета за дерби натпревар ? Локација! Многу дербиња се меѓу локалните ривали. Ова им олеснува...