ФОТО: Ријана во тесен фустан со храбар шлиц пет месеци по породувањето

Пејачката Ријана (34) ги воодушеви фановите со својот изглед пет месеци по породувањето.

Пејачката за да го прослави 34-от роденден на своето момче ASAP Роки, облече тесен црн фустан со храбар шлиц, а не носеше градник, поради што тенкото фустанче ѝ задаваше проблеми па мораше со рацете да прикрива одредени делови од папараците.

Со смелиот фустан таа комбинираше потпетици од Jimmy Choo x Mugler и сребрено ланче.

На 13 мај Ријана роди син во целосна тајност во болница во Лос Анџелес. А не долго потоа, таа беше прогласена за најбогат музичар на светот и заврши на 21-то место на годишната листа на Форбс на најбогати луѓе во светот.

ПОСЛЕДНИ

Американците обезбедија „Гепарди“ – самоодни противвоздушни системи што итно ѝ се потребни на Украина

Американската војска и додели на компанија со седиште во Флорида договор вреден нешто повеќе од 118 милиони долари за снабдување на украинската војска дополнителни...

Пендаровски на инаугурација на Ердоган

Претседателот Стево Пендаровски, на 3 јуни 2023 година, сабота, во Анкара ќе присуствува на свечена церемонија на стапување на должност на претседателот на Турција,...

СДСМ: Мицкоски стои пред одлука, дали ќе ја поддржи европската иднина или ќе го следи патот на Груевски

По 17 години чекање, нашата држава ги започна преговорите со ЕУ и има историска шанса за брз напредок во евроинтеграциите. За реализација на оваа...

Османи и Агелер со заедничко видеообраќање за годишнината од стратешкиот дијалог: Претстојат тешки одлуки, но САД се вашиот најголем пријател, порача амбасадорката

Како стратешки партнери ни претстојат бројни активности со цел адресирање на предизвиците на земјава како што е натамошното зајакнување на нашиот автентичен модел на...