Џеј Ло воодушеви во цветен фустан – одлична комбинација за летните денови (ФОТО)

Џенифер Лопез во последните денови беше цел на папараците и поради венчавката со Бен Афлек и поради нејзиниот стајлинг кој е вистинска модна инспирација.

Џенифер пред неколку дена со семејството го посетила Капри, популарното одморалиште во Италија, а за нејзините модни изданија и понатаму се зборува.

Таа се појави во светло син фустан со прерамки, кој имаше машнички како украс, а цветниот дезен му даде посебен шмек на овој аутфит.

Со цветниот фустан госпоѓа Афлек избра чанта Хермес и високи потпетици.

 

ПОСЛЕДНИ

Парите прават чуда: Меси, КР и Бензема играат за ист клуб во Лигата на шампионите во сезоната 2023/24?

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд почетокот на јуни, сопственикот на Њукасл Јунајтед е и мнозински акционер на четири водечки клубови во Саудиска...

Официјално: Малдини го напушти Милан

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusТоа што се најавуваше сега доби официјална потврда, Паоло Малдини и Милан се разделија.Италијанскиот клуб со официјално соопштение...

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...