Џеј Ло и Бен Афлек на меден месец, еве кој им прави друштво (ФОТО)

Џенифер Лопез и Бен Афлек од ден на ден покажуваат дека обновените врски со поранешните партнери можат да бидат успешни! Имено, тие изгледаат позаљубено од било кога, а венчавката ја прославија со романтично патување во Франција.

Во Париз ќе бидат придружувани од ќерките на Бен од првиот брак – Вајолет (16) и Серафина (13).

Минатата сабота славниот пар се заколна на вечна љубов во Лас Вегас.

Џенифер на венчавката облекла два фустани и го зела презимето на нејзиниот сопруг, што воопшто не ги израдувало нејзините обожаватели.

ПОСЛЕДНИ

Пред седум години излезе како маскота со Серхио Рамос, денес ќе игра против него🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=gTf9xIolFwQЛамин Јамал е последниот голем талент кој излезе од познатата академија на Барселона,...

Роналдо продолжува да руши рекорди🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=gTf9xIolFwQЕкипата на Ал Наср со 1:2 победи против Ал Тае во Сауиската лига, а херој беше...

Груби: Владата преку обврзници им помага на општина Тетово и Желино да ги подмират неплатените обврски

Владата на Република Северна Македонија преку финансискиот инструмент- структурни обврзници издадени од страна на Министерството за финансии ќе им помогне на општините Тетово и...

Проблем за Тен Хаг, Манчестер Јунајтед остана без двајца дефанзивци

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=gTf9xIolFwQДефанзивците на Манчестер Јунајтед, Лисандро Мартинез и Серхио Регилон се здобија со повреди...