Ди Каприо мрази еден од неговите филмови толку многу што го забрани неговото прикажување

Волкот од Волстрит“, „Фати ме ако можеш“, „Жал“, „Кошаркарски дневници“ се само дел од неверојатните филмови во богатата филмографија на Леонардо ди Каприо. Сепак, има еден филм што тој го снимил и за кој веројатно никогаш не сте слушнале, бидејќи актерот поминал повеќе од 20 години обидувајќи се да го спречи да го види светлото на денот.

Cafe “Don's Plum” | Young leonardo dicaprio, Leo dicaprio, Leonardo dicaprio

Don’s Plum се смета за најлошиот филм во прославената холивудска кариера на овој 47-годишен актер. Импровизираниот црно-бел инди филм ја раскажува приказната за група 20-годишници кои секоја сабота навечер се собираат на вечера во Лос Анџелес за да разговараат за несреќите во нивните животи.

ПОСЛЕДНИ

Парите прават чуда: Меси, КР и Бензема играат за ист клуб во Лигата на шампионите во сезоната 2023/24?

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд почетокот на јуни, сопственикот на Њукасл Јунајтед е и мнозински акционер на четири водечки клубови во Саудиска...

Официјално: Малдини го напушти Милан

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusТоа што се најавуваше сега доби официјална потврда, Паоло Малдини и Милан се разделија.Италијанскиот клуб со официјално соопштение...

Јувентус ги информирал Реал и Барса дека излегува од Суперлигата

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusОд Јувентус испратиле писмо до Реал Мадрид и Барселона со кое ги информираат двата клуба дека „бјанконерите“ стартувале...

Ди Марија: Заминувам од Јувентус со горчлив вкус

Топ 10 најголеми фудбалски дербија ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=u6Zl0WYIHusАнхел ди Марија официјално го потврди заминувањето на Јувентус, после само една година.Ди Марија сезонава во Серија А...