Шоубиз

📸 Тие се во одлични односи: Дакота Џонсон фотографирана со поранешната сопруга на своето момче

127 Крис Мартин, фронтменот на британскиот бенд Колдплеј, веќе неколку години е во врска со актерката Дакота Џонсон. Пред неа, Мартин беше во брак со...

Џеј Ло го најави својот нов филм “This Is Me…Now: The Film”

Џенифер Лопез е секогаш во центарот на вниманието и неуморно "скока" од еден подвиг на друг. Мега ѕвездата која се има испробано на многу полиња...

Јован Јованов и Пајак со најава на ремикс на мега хитот „Магија“

Пред неколку дена на социалните мрежи се појави слика од Јован Јованов и Пајак во студио. Фановите се запрашуваат, што ли се готви во...
- Advertisement -