Шоубиз

(ВИДЕО)Дечкото на Тејлор Свифт сочно бакна член на обезбедување среде концерт

Пејачот Мети Хили, за кој веќе некое време се зборува дека е во врска со Тејлор Свифт, во петокот навечер бакнал член на обезбедувањето на концертот...

Цеца ја објави првата заедничка фотографија на Анастасија и Гудељ по загубата на бебето

393 Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ пред неколку дена објавија дека го загубиле бебето. Немања веста ја објави на својата инстаграм приказна, а Анастасија...

Почина ѕвезда од „Пиратите од Карибите“

110 Актерот Серхио Калдерон почина на 78-годишна возраст. Мексиканскиот актер ќе остане запаметен по улогите во филмовите „Пиратите од Карибите“ и „Мажи во црно“. Калдерон почина во...
- Advertisement -