Бочели на јахта со својата сопруга: Фатени во „незгоден“ момент (ФОТО)

Познатиот италијански тенор Андреа Бочели моментално е на одмор со сопругата Вероника Берти, која е 25 години помлада од него.

Иако мислеше дека ќе има мир за време на одморот, Бочели беше „уловен“ од папарацо фотографите во момент кој требаше да остане меѓу него и неговата сопруга.

Имено, италијанскиот тенор е фотографиран во моментот кога неговата сопруга ги влечела неговите гаќи за капење, откривајќи го неговиот задник.

Очигледно двајцата биле прилично опуштени на јахтата. Сопругата на Бочели била фотографирана како го менува горниот дел од костимот за капење.

ПОСЛЕДНИ

Меси испратен со свирежи, тој имаше одговор за фановите🎥

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓https://www.youtube.com/watch?v=QLKC01XSZ7IЛионел Меси синоќа го одигра својот последен натпревар...

Османи објави план од 9 чекори за нормализација на ситуацијата во Косово

Претседавачот со ОБСЕ, министерот Бујар Османи, објави план во девет чекори за деескалација и нормализација на тензиите на северот на Косово. Планот, како што се...

Во експлозија кај Днепар 20 повредени, меѓу кои пет деца

Руска ракета погоди двокатна станбена зграда во близина на Днепар, при што се повредени најмалку 20 лица, меѓу кои пет деца, соопшти синоќа шефот...

Попладне пороен дожд и грмежи

Времето денеска претпладне ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Oд пoпладневните часови на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и...