Анастасија и Цеца позираа во лифт, па го „запалија“ Инстаграм!

Цеца Ражнатовиќ и нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ ги „запалиле“ социјалните мрежи со снимка од лифотот.

Тие две се речиси неразделни и одлично се согласуваат, а сега и отпатуваа заедно. Дека одлично си поминуваат говорат и нивните објави на Инстаграм, а со последното видео тие ги воодушевија своите следбеници.

Имено, Цеца и Анастасија позирале во лифт и тоа средени од глава до пети.

Додека младата Ражнатовиќа на себе имала краток бел фустан која ги истакнува нејзините долги нозе, Цеца се одлучила за црн комплет кој и стои феноменално.

 

ПОСЛЕДНИ

Дресовите на Белингам се продаваат „како алва“, Реал трие раце

Шпанскиот гигант Реал Мадрид минатото лето го купи Џуд Белингам за 100 милиони евра, а Англичанецот е вистински хит од почетокот на сезоната.Англискиот репрезентативец...

„Тајм“ го избра Меси за спортист на годината

Аргентинската фудбалска ѕвезда Лионел Меси е прогласен за спортист на годината во изборот на американскиот магазин „Тајм“.Лео Меси постигна 10 гола на седум...

Приведено уште едно лице бидејќи помагал на Палчо да транзитира низ Бугарија

Обвинителството потврдува дека вечерва е приведено уште едно лице лице бидејќи помагал на Палчо по извршеното убиство на 14 годишната Вања. „Обвинителството поднесе предлог за...

Пикси до Видиќ: И да сум заработил 16 милиони евра, па што?!

Селекторот на Србија, Драган Стојковиќ – Пикси даде интервју за српски „Журнал“ во кое зборуваше за Немања Видиќ.Видиќ минатата недела кажа дека Пикси...