Јакимoвски: Ако не умрам од тешка болест ќе умрам од смеење и тоа од Мицкоски

Лидерот на ГРОМ и градоначалник на Општина Карпош преку социјалните мрежи го изрази својот став во врска со францускиот предлог.

“Ако не умрам од тешка болест ќе умрам од смеење и тоа од Христијан Мицкоски.Замислете човекот вика ги откажал протестите за да се фокусира на “францускиот предлог” и Вие очекувавте и натаму да стојам зад овој човек кој кога не знае што прави прибегнува кон лага.Протести не планирал а за ”францускиот предлог” се концентрира како да излаже дека е против а во исто време да го поддржи.ГРОМ не игра така!Ние имаме јасен одговор, ПРОТИВ!, напиша Јакимоски.

ПОСЛЕДНИ

Ова се најплатените играчи во Премиер лигата, Де Брујне на врвот

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=gTf9xIolFwQФудбалерот на Манчестер сити, Кевин Де Брујне е најплатениот играч во Премиер лигата.Белгиецот со околу...

Проблем за Баерн: Повредата на Гнабри е сериозна

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ https://www.youtube.com/watch?v=gTf9xIolFwQБаерн Минхен лесно ја заврши работата во Купот на гостувањето кај Пројзен Минстер,...

Саудиска Арабија посериозно ја развива својата нуклеарна програма

Саудиска Арабија ја објави својата посветеност на изградбата на нуклеарна програма, како и ветување дека ќе овозможи поголем надзор над инспекторите за атомска енергија,...

Приведен шверцер на мигранти од Струга, пронајдени 33 лица

Денеска, во 11.30 часот, полициски службеници од РЦ за ГР „Југ“ – ПС за ГП и ГН Богородица, во близина на бензинска пумпа на...